19 kolejka: Champion Gdańsk-Cedat Straszyn 2-0 (2:0)

BULEE

Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 54

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 15:59, 01 Maj 2007    Temat postu: 19 kolejka: Champion Gdańsk-Cedat Straszyn 2-0 (2:0)
1.05.2007, 19 kolejka
Champion Gdańsk-Cedat Straszyn 2-0 (2:0)

Mecz z wiceliderem grupy. Goście przyjechali na Champ Nou z przekonaniem, że łatwo zdobędą tu punkty, ale - jak pokazał mecz - srogo się zawiedli. Od początku spotkania to zespół Championu zepchnął zespół ze Straszyna do głębokiej defensywy, nie pozwalając im w sumie na nic. To my przeważaliśmy i stwarzaliśmy raz po raz przemyślane i niebezpieczne akcje. Widowiskowe rajdy przeprowadzał Adaś, kilka razy strzałów z daleka próbował Szewczenko - wszystko to jednak bez efektów bramkowych. W końcu jednak upragniony gol wpadł. Piękne kilkudziesięciometrowe zagranie Cołbka z głębi pola do Dżordżiego, który korzysta z prezentu i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieszcza piłkę w siatce. Nie mija kilka kolejnych minut i jest już 2-0! Piękna akcja kombinacyjna naszego zespołu - Lewy zagrywa do Cołbka, ten podaje do Dżordżiego, który zdobywa swoją kolejną bramkę w tym meczu. Tak więc nastroje wśród kibiców są fantastyczne. Pod koniec pierwszej połowy dochodzi jednak do szamotaniny z udziałem dwóch drużyn - sędzia nie zauważa brzydkiego faulu na naszym zawodniku, a Ricken mocno poirytowany tym faktem sam wymierza sprawiedliwość piłkarzowi gości, za co zostaje wyrzucony z boiska. Tak więc całą drugą połowę zmuszeni jesteśmy grać w osłabieniu. Goście zwietrzyli swoją szansę i w drugich 45 minutach odważnie zaatakowali. Przeważali i przez większą część czasu nie schodzili z naszej połowy - jednak ich próby zmiany wyniku były nieskuteczne, bo nasza obrona grała jak z nut, a jak już coś nie wychodziło, to wówczas pomogła nam poprzeczka Wink. Co więcej - zespół ze Straszyna pięć minut przed końcem meczu nie wykorzystał nawet rzutu karnego. Po tej zmarnowanej okazji, było już pewne, że Champion tego meczu już nie przegra i może sobie dopisać trzy bardzo cenne punkty Exclamation

Fantastyczny mecz w wykonaniu naszego zespołu. Nie będę chwalił poszczególnych zawodników, bo cała drużyna zasługuje na wielkie brawa. Pierwsza połowa przypominała mi pamiętny mecz Polski z Portugalią, gdzie nasza reprezentacja zdominowała całe boisko i pokazała miejsce w szeregu zadufanym i pewnym siebie Portugalczykom. Nasi zawodnicy zagrali tu wręcz koncertowo - nie było dla nas straconych piłek, każdy biegał do upadłego i walczył za dwóch. Z kolei drugie 45 minut - choć całkiem odmienne - było równie dobre, bo tutaj nasz zespół pokazał swój charakter, a przede wszystkim dobrą grę w obronie. A czerwona kartka w końcówce meczu dla Dżordżiego, to dowód na to, że graliśmy na całego do ostatniego gwizdka w meczu. Trzeba jednak przyznać, że sporą winę za przegrany mecz mogą też mieć do siebie zawodnicy gości, którzy w pierwszej połowie zwyczajnie zlekceważyli nasz zespół, przez co w drugiej mogli już tylko bezradnie bić głową w mur.

Bardzo przyjemnie opisuje się takie mecze i szczerze gratuluję zwycięstwa, bo to było zwycięstwo wywalczone w naprawdę pięknym stylu i - co najważniejsze - w pełni zasłużone. Champion pokazał dziś, że potrafi grać i wygrywać z najlepszymi. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz w tym sezonie będę oglądał takie wspaniałe widowiska w wykonaniu naszego zespołu. Bardzo liczę na to, panowie Wink Wink Wink.

Kubek

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 54

Skąd: Gdansk/Maynooth (IRL)

PostWysłany: Wto 16:06, 01 Maj 2007    Temat postu:
No w koncu jakis pozywtywny opis...szkoda tylko ze 2:0 a nie wiecej Razz pozdrawiam i gratuluje !!

Socios

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 67

PostWysłany: Wto 18:13, 01 Maj 2007    Temat postu:
A czerwona kartka w końcówce meczu dla Dżordżiego, to dowód na to, że graliśmy na całego do ostatniego gwizdka w meczu.

moze akurat ta sytuacja nie swiadczyla o walce, a o chęci pokazania rajerowi miejsca na boisku ( cały mecz mnie prokował wieśniak, a moglem sobie na to pzowolić bo i tak w nastepnym meczu bym pauwował Twisted Evil )

Ale co prawdo to parawda, zasłuzone i wywalczone zwycięstwo po przyzwoitej grze Smile

PostWysłany: Wto 18:42, 01 Maj 2007    Temat postu:
Tralalalala!!!! Co tu dużo gadać!! tylko faktycznie szkoda piwka po meczu. I to akurat dzisiaj... Na stronie pomorskiego futbolu zaczynają się powoli komentarze, ze nie należy nas lekcewazyc u nas; mało tego - wywalczone na Żabiance punkty od dziś to sukces!!! Wszystko w temacie... Ale my róbmy swoje po prostu i grajmy jak dzisiaj w I połowie!!

Machciu

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 195

Skąd: Żabianka City

PostWysłany: Wto 19:25, 01 Maj 2007    Temat postu:
yes yes yes !!!
dobry dzis humorek mam,mimo ze zagrałem tylko 10 minutek.
nie to sie liczy,wazne ze wygralismy.
tym czasem musze odłozyc strzelenie gola na inny termin...w którym nie bedzie pizzy Very Happy

pozdro z pracy;)

Bratek

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 30

Skąd: Gdansk

PostWysłany: Śro 15:08, 02 Maj 2007    Temat postu:
Wczoraj byl zajebisty mecz w koncu wszyscy dali z siebie(oprocz pizzy)prawie wszystko.Mam nadzieje ze nie skonczy sie na tym i spokojnie utrzymamy sie w serii A.O dziwo kopali mnie po nogach a rozwalilem sobie nadgarstki do niedzieli mysle ze bedzie ok .TERAZ TRZEBA POMYSLEC ZEBY ZDOBYC PIERWSZE PUNKTY NA WYJEZDZIE .JAK WSZYSCY ZAGRAJA JAK U NAS JEST TO MOZLIWE WIEM ZE NAS STAC .SZKODA ZE ZABRAKNIE PARU ZAWODNIKOW (ZA PIZZA BYM NIE TESKNIL)ALE MAM NADZIEJE ZE PRZYJDZIE UZUPELNIENIE MAREK F. WKONCU SIE PRZEBUDZI I WEZMIE PRZYKLAD Z DZORDZA (DWIE BRAMKI W JEDNYM MECZU).JESZCZE IM POKAZEMY !!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klubu Champion Gdańsk Strona Główna -> MECZE ARCHIWUM (sezon 2006/2007) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)